oprogramowanie dla_agentow_crm strony_na_komorke system_rezerwacyjny
1 2 3 4


Aktualności

 • 3 stycznia 2012

  Nowy touroperator w systemie SYKON: Millennium Travel International - właściciel serwisu www.apartament24.eu, zajmuje się pośrednictwem w wynajmie apartamentów w takich krajach jak: Bułgaria, Hiszpania, Rumunia, Turcja i Węgry

 • 9 grudnia 2011

  Rezerwacja imprez organizatora TurŁomoża.pl już dostępna w systemie SYKON. TurŁomża.pl organizuje m. in. imprezy proekologiczne: wycieczki ornitologiczne, przyrodnicze, Zielone Szkoły, wyprawy na bagna Biebrzańskie, rejsy gondolami, tratwami, spływy kajakowe

 • 7 grudnia 2011

  Zapraszamy do rezerwacji oferty nowego organizatora w systemie SYKON. Firma 2 Ways - właściciel portali OdkryjDubaj.pl, WizaSerwis.pl, OdkryjUSA.pl czy ZatokaPerska.pl specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze podróży na Bliski Wschód oraz w pośrednictwie wizowym

 • 28 listopada 2011

  Do naszych touroperatorów dołączyła Spółka Blue Heaven oferująca wypoczynek w Egipcie. Profesjonaliści, którzy od 14 lat organizują wyjazdy turystyczne do starannie wyselekcjonowanych hoteli i oferują szeroką gamę wycieczek fakultatywnych

 • 9 listopada 2011

  Witamy nowego organizatora! GROMADA - od 75 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w Polsce i zagranicą, zapewnia kompleksową organizację wypoczynku i podróży dla osób indywidualnych i grup krajowych i zagranicznych.

 • 3 listopada 2011

  Oferta touroperatorów SYKON poszerzyła się o imprezy organizowane przez Centrum Turystyczne CADET. Profesjonalna kadra złożona z miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży, a także dla rodzin.

 • 13 września 2011


  Nowa wersja systemu rezerwacyjnego N-Sykon dla egzotyki - N-Sykon EXO. To standardowa wersja sprawdzonego systemu N-Sykon poszerzona o rozwiązania dla organizatorów wyjazdów egzotycznych takie jak:


  - zamykanie sprzedaży wskazanej imprezy na x dni przed
  - przypominanie o dokumentach wymaganych do wizowania
  - specjalizowane listy uczestników
  - SPM - system płatności masowej
  - rozliczenia złotówkowe, w walucie lub mieszane
  - fiskalizacja wpłat
  - zniżki dla stałych klientów
  - baza stałych klientów
  - integracja ze stroną www

  Więcej o funkcjach podstawowej wersji systemu rezerwacyjnego N-Sykon tutaj  

 • 5 września 2011

  Poszerzyliśmy grono organizatorów wyjazdów egzotycznych. Dołączył do nas Safpol Safaris doświadczony organizator niezapomnianych safari w Afryce, specjalizujący się głównie w wyjazdach do krajów Afryki Południowej oraz na Wyspy Oceanu Indyjskiego

 • 17 czerwca 2011

  Nowy touroperator w systemie N-Sykon: biuro podróży JAFI SPORT. Od 12 lat jego pracownicy organizują najlepsze wyjazdy zimowe do Włoch.

 • 03 czerwca 2011

  Witamy w naszym gronie Active Holidays, organizatora turystyki wędkarskiej i innych form aktywnego wypoczynku w Szwecji, Hiszpanii, Finlandii, Norwegii, Słowacji i Danii

 • 28 marca 2011

  Witamy nowego Klienta wśród naszych touroperatorów - Let's Go Cyprus. Nowy na polskim rynku organizator, specjalizujący się w wyjazdach na Cypr.

 • 24 marca 2011

  Przy okazji rozpoczęcia korzystania z nowego systemu N-Sykon Twoje Biuro Podróży TRAPERS zmieniło oprawę wizualną. Pod nową nazwą - VERO Travel - będzie kontynuowało organizowanie wczasów i wycieczek w Europie,a także pielgrzymek oraz wyjazdów na indywidualne zamówienie klienta.

 • 23 marca 2011

  Dołączyło do nas Biuro Podróży ALTAMIRA z Katowic - organizator wczasów wypoczynkowych (autokarowych i lotniczych), imprez typu wypoczynek + zwiedzanie, wycieczek i pielgrzymek, wyjazdów weekendowych, a także imprez na zamówienie dla firm i szkół zakładów pracy, na terenie całej Europy.

 • 4 lutego 2011

  Grono Klientów N-Sykon powiększyło się o Biuro PTTK Oddział w Rzeszowie. Rzeszowski oddział PTTK funkcjonuje od 1948 roku. Oprócz bogatej oferty imprez objazdowych i profesjonalnych wypraw górskich, realizuje również imprezy na zamówienie klientów. Wszystkie programy przygotowane przez przewodników z wieloletnim doświadczeniem.

 • 4 stycznia 2011

  Witamy nowego touroperatora! Polskie Biuro Podróży Sp. z o.o. jest touroperatorem organizującym wycieczki autokarowe po Europie. Jest to firma ze 100% udziałem polskiego kapitału. Pracownicy PBP Olsztyn to zespół profesjonalistów z 15-letnim doświadczeniem, którym udało się stworzyć bogatą ofertę podróży edukujących i pasjonujących.

 • 2 stycznia 2011

  Z nowym rokiem dołączyło do nas Biuro Podróży SpecTours Sp. z o.o. W swojej ofercie Biuro posiada szeroki wachlarz wycieczek autokarowych po krajach Europy. Doświadczona ekipa wcześniej przygotowywała imprezy pod nazwą „Autokarem po Europie”. Specjalnością Biura SpecTours są wycieczki na Wschód.

 • 9 grudnia 2010

  Do grona użytkowników systemu N-Sykon dołączył nowy touroperator - BUSINESSMAN FUN CLUB Sp. z o. o. Biuro organizuje wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla firm oraz wyjazdy narciarskie, a także: eventy klubowe, wyjazdy rodzinne, obozy młodzieżowe oraz wyjazdy typu adventure.

 • 2 grudnia 2010

  Do grona naszych touroperatorów dołączyło Biuro Podróży SIGMA TRAVEL istniejące na rynku od 1989 roku. Organizuje wyjazdy w ciekawe zakątki świata takie jak Kenia, Laos czy Chiny. W ofercie biura znajdują się wycieczki na 6 kontynentów.

 • 5 października 2010

  Witamy nowego touroperatora na pokładzie Sykon! Dołączyło do nas Biuro Podróży SPORT VITA - organizator obozów młodzieżowych żeglarskich, windsurfingowych i rekreacyjno-sportowych, wycieczek i rejsów, wyjazdów narciarskich dla klientów indywidualnych i firm.

 • 20 kwietnia 2010

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nowe narzędzie - mobilne strony internetowe MOBILE. Teraz każdy touroperator może udostępnić swoim klientom swoją ofertę przez telefon komórkowy. Aktualne oferty gotowe do rezerwacji o każdej porze dnia.

 • 13 kwietnia 2010

  Lemur Travel – witamy nowego touroperatora w systemie rezerwacyjnym Sykon. Nowy organizator oferuje wycieczki lotnicze do takich krajów jak: Bułgaria, Egipt, Grecja, Portugalia, Turcja. Oprócz systemu rezerwacyjnego, dla naszego nowego Klienta przygotowaliśmy system rezerwacji dla Klientów indywidualnych na stronę internetową.

PIRO
Ul. Małopolska 4/6
70-513 Szczecin

Tel.: +48 22 300 11 90
Tel.: +48 91 350 01 62

E-mail: biuro@sykon.pl